آرامیس مشاور
درمان اختلالات یادگیری (خواندن ، نوشتن و ...)

مرکز مشاوره آموزشی ،پژوهشی و درمانی آرامیس  جهت رفع مشکلات آموزشی (خواندن و نوشتن و محاسبه ریاضی) به دانش آموزانی که مبتلا به اختلالات ویژه یادگیری هستند ، با کادری متخصص روان شناس تربیتی  (آموزش شناسی) و ناتوانی های یادگیری در خدمت شما عزیران می باشد.

ناتواني هاي ويژه يادگيري به معنای اختلال در يك يا چند فرايند روانشناختي پايه است كه به كاربرد زبان بياني و نوشتاري مربوط مي شود و مي تواند به شكل عدم توانايي كامل در شنيدن ، فكر كردن ، صحبت كردن ،خواندن، نوشتن، هجي كردن و يا محاسبات رياضي آشكار شود . اين دانش آموزان به لحاظ هوشي معمولي هستند يا حتي از هوش بالايي برخوردارند ،هيچ مشكل جسمي از لحاظ بينايي،شنوايي و حركتي ندارند،اختلال رفتاري و محروميت هاي فرهنگي –اقتصادي و محيطي هم ندارند ، تلاش هم مي كنند، اما در يك يا چند درس داراي مشكلات جدي يادگيري مي باشند.
اصطلاح اختلال یادگیری از نیاز به تشخیص و خدمت به دانش آموزانی بر خواسته است که به طور مداوم در کارهای درسی خود با شکست مواجه می شوند و در عین حال در چهارچوب سنی کودکان استثنایی نمی گنجند. نکته  مهم در اختلال یادگیری درمان پذیر بودن آن است. اگر علل ضعف و عدم مهارت دانش آموزان شناسایی شوند و به کمک متخصصان آموزشی و اختلالات یادگیری  بر روی آنها کار شود ، اختلالات آنها رفع خواهد شد و توانایی انجام مهارت های ذکر شده را خواهند داشت . این مرکز میتواند در این راستا به این دانش آموزان کمک رسانی کند .

نوشتن دیدگاه

خواهشمند است جهت ارتباط بعدی با شما، ایمیل صحیح وارد نمایید.
کلیه اطلاعات شما نزد ما محرمانه خواهد بود.
لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید